| ValuePack a întrebat:

Adam avea buric?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Doamne, mare-i gradina Ta! Oare tu nu ai altceva mai bun de facut, decat sa pui tot felul de intrebari ciudate? Cei ca tine nu fac altceva decat sa ingreuneze functionarea site-ului. Ar trebui sa fiti exclusi. Pe acest site nu au ce cauta oamenii neseriosi.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic nu ar trebui sa aiba, pentru ca prin cordonul ombilical pruncul se hraneste in pantecele mamei! Ori daca Adam a fost facut din lut si nu a fost nascut de o femeie, atunci nu ar trebui sa aiba!

| Vizitiul a răspuns:

Adam o avea pe Eva!

| Aero a răspuns:

Sunt de acord cu ce zice Corina in mare parte, desi recunosc ca aceasta intrebare si-o pun multi si de asemenea si mie mi se parea prea ciudata la inceput, ca sa nu zic stupida, dar vaibig grin am zis-o dejalaughing, dar cred ca dpdv anatomic/stiintificbig grin n-ar trebui sa aiba, doar se stie ca n-a fost nascut de o femeie.

ValuePack, asa bine te-a convins Guta sa-i dai si raspuns castigator. Ti-a raspuns direct, simplu: "Sigur ca avea" Daca stau sa ma gandesc mai bine, nu-s de acord cu ce zice Corina in mare parte, ci complet de acord!

As zice ceva jignitor, dar ma abtin, pentru ca nu-mi sta in fire sa fac asta.

| alex21_2143 a răspuns:

Cred ca nu avea, insa coastele in plus compensau lipsa asta anatomica laughing

| BeT a răspuns:

Logic nu ar fi trebuit sa aiba!

Întrebări similare