| andrei1md a întrebat:

Ajutati-ma cu o felicitare pentru profesoara mea.Eu termin clasa a 8 si as vrea ca la ultimul sunet s-o felicit.Va rogggg

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Stimata doamna profesoara,
Prin intermediul acestor randuri doresc sa va multumesc pentru ajutorul acordat in cei 4 ani de scoala, ati fost o profesoara deosebita si cu siguranta un model pentru toti elevii. Datorita dumneavoastra am invatat cu drag materia si vom tine minte tot ce ne-ati predat.
Inca o data va multumesc si va doresc numai bine in continuare(poti sa adaugi si sper sa ne mai intalnim pe holurile scolii-daca scoala ta are si liceu si vei ramane acolo)!

| Marian619 a răspuns:

Si eu trm clasa a 8-a si tr sa zic cateva cuv pentru un prof.Si am ales-o pe diriga(o urasc).Va suna cam asabig grinraga fufa, iti multumesc ca miai distrus patru ani din viata....Si se va trm asa:In incheiere o *** pe mata. Curvo!

| ღPufuleț a răspuns:

Ce vrei sa ii scrii in ea? un text in care ii spui cat de buna e sau o poezie?