| ammy12 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o compunere!
Ce ai face daca ai fi mos craciun pentru o zi
?

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

E o chestie ce tine de logicahappy Ce as face daca as fi cineva care nu exista? Nu are logicahappy Dar daca intrebi ce as face daca as avea "puterile acelui om din carti si basme" probabil as face ceea ce face acel "mos craciun" adica sa imparta cadouri de craciun happy

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

As vinde cadourile si mi-as lua un pc mai performant big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi pentru o zi mos craciun as transforma oamenii rai in buni, emotiile negative in pozetive, as ajuta saracii