| ion2015 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine la istorie cu 2 intrebari :
1 Formulati un punct de vedere referitor la colaborarea dintre statele europene in cadrul viitoarei Uniunii Europene
2Construirea Europei unite va avea drept consecinta disparitia natiunilor europene? Argumentati raspunsul vostru

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Site-ul nu este făcut pentru rezolvarea temelor de școală, mai potoliți-vă.
Vedeți politica site-ului.
Mergeți la ore, faceți meditații, etc.
Pa, pa.

| Gizăz a răspuns:

Păi tu nu ai păreri proprii cu privire la problemele astea? Asta e tema, două păreri argumentate de-ale tale.