| Neymar2 a întrebat:

Am auzit ca de la anul astia din minister vor schimba profilele la licee, in functie cu ce se cere pe piata.

E Adevarat? :X

2 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Prea frumos sa fie adevarat

| TheBlueWolf a răspuns:

Dupa cum domnul Funeriu spune numai lucruri de incredere (cica) normal...prietene nu iti face iluzii sistemul nostru este vai mamica lui va fi vai mamica lui si asa ramane pana nu vine altcineva la conducere.Asadar sa crezi ce zic cei de la minister este echivalent cu a crede ca iesim din criza (sanse nule).