| Scarlettt a întrebat:

Am auzit de seria Gosebumps scrisa de R.L Stine. E de groaza dar e pentru copii. Adica eu vreau sa citesc ceva adolescentin cam de 14-17 ani sa nu ma plitisteasca. E buna cartea asta sau e de copii de 10 ani?

P.S: Moemntan citesc Casa Noptii si e bestiala. love struck

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Am citit si eu seria asta cand aveam 13 ani. Mi s-a parut ok... cel putin pentru varsta respectiva.

| alexandra1993 a răspuns:

Nu este pentru copii de 10 ani, poti citi si tu. Eu am citit cand eram prin clasa a 8-a "Bun venit in tabara de cosmar!". Seria este foarte captivanta si cuprinde 17 nuvele. Lectura placuta!

| Andr3 a răspuns:

Eu am citit 3 dintre ele, "Fantoma de la teatru ";"Noaptea papusii ";"Fantoma latratoare " si pot spune ca au anumite parti in care chiar te sperii si stai cu sufletul al gura.Mai "speriecioasa " a fost "Noaptea papusii ", cea c\k fantoma de la teatru e suspans iar cea k fantoma latratoare mai plictisitoare dar captivanta