| KaLyn_3917 a întrebat:

Am cumparat un playstation 2 de la flanco si nu mi-au dat card de memorie la el de unde as putea sa cumpar un card de memorie? sunt din tg jiu gorj ziceti-mi un magazin de unde pot cumpara un card va rog
Dau funditalove struck:*

Răspuns Câştigător
| Cata96 a răspuns:

Poti lua de pe net ( http://www.okazii.ro )sau cauta magazine de electronice(pc, ps, xbox...)acolo gasesti sigur sau cauta in magazinele mari(real, kaufland, carrefour, metro...)scuze dar nu sunt din tg jiu si nu stiu ce magazine mari sunt acolo
SUCCES!
sau ai putea merge la magazinele sau oameni care pot sa ti-l decodeze(ei iti pot spune unde sa mergi)
funda?;)