| karbasanu55 a întrebat:

Am dat test initial la matematica azi iar foaia pe care erau scrise cerintele nu trebuia sa fie mazgalita. Avand in vedere faptul ca sunt a VI - a o sa ma exmatriculeze daca profesorul de matematica care este si director vede ca pe foaie a scris "Tzigan"? M-am dus sa cer foaia poate puteam sa o sterg... dar nu m-a lasat. El a zis ca nu e problema si nu sunt singurul. (I-am zis doar ca am folosit-o ca ciorna. Nu am spus ca am scris tzigan.). E o problema? Foaia cu cerintele este langa foaia mea, nu e scris numele meu pe ea si s-ar putea sa isi dea seama,

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-o sa fie nici o problema, exmatricularea se face numai pentru abateri disciplinare foarte serioase si numai in ciclul superior al liceului.