| Corina1325 a întrebat:

Am de facut in aceasta vacanta un jurnal de lectura. Am de citit multe poezii si proza si al fiecare opera trebuie sa fac fisa de lectura. Adica sa scriu titlul, autorul, personajele dar si un mic comentariu despre ce mi-a placut/nu mi-a placut din opera respectiva si de ce. As vrea sa imi dati cateva idei legate de aspect. As vrea sa iasa ceva frumos... Ce idei imi dati? Sa scriu cu pixuri colorate sau cu stiloul sau cu pixul? As mai vrea cateva idei asemanatoare; dau Funditssaa@

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, tu cedezi munca la arte sau literatura?winking. Atata timp cat continutul valoreaza, aspectul n-are nicio importanta.
Scrie cu pixul pe un caiet si atat. Crede-ma, vei fi printre cele mai originalehee hee.

2 răspunsuri:
| lola_2540 a răspuns:

Uneori profilor nu le plac pixurile colorate, semnele, desenele etc.iti sugerez numai stiloul.big grin

| alexandra_7156 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa le scrii cu stiloul, iar dupa ce sunt gata toate, le poti indosaria ( la orice xerox din zona) si poti tehnoredacta o coperta personalizata pe care o poti adauga, astfel vei obtine un "jurnal de vacanta " original. Bafta!