| Piticaaa a întrebat:

Am de facut un eseu cu titlul "Cine sunt eu?". Iartati-ma, dar nu am facut niciodata un eseu. Ce ar trebui sa scriu intr-unul? Multumesc.

3 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

E la fel ca o compunere. trebuie sa te descrii (nu in detaliu) adica ce iti place sa faci, care e trasatura ta principala de caracter, ce model ai, ce ai vrea sa faci in continuare in viata s. a. m. d.

| matraguna1 a răspuns:

Un eseu e o...compunere. la tema pe care o ai... pur si simplu trebuie sa scrii despre tine.cum te individualizezi tu, ce simti, c evrei, ce inspiratii ai, ce obiective, ce personalitate, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idi nahui