| CioCoOo a întrebat:

Am fost admisa la Universitatea Politehnica Bucuresti, la Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor. Sper ca am facut alegerea corecta.
Imi puteti da mai multe detalii despre aceasta facultate? Si daca cursurile se fac numai la Polizu, pentru ca nu prea m-a incantat ca si aspect.

1 răspuns:
| StefanaCodita a răspuns:

Da,ai dreptate, nu are un aspect prea incantator, dar e o facultate foarte buna... Ai facut o alegere foarte buna. :*