| coral123 a întrebat:

Am luat note mici in simulare..sunt clasa a VIII-a si nu stiu ce sa mai invat, m-am omorat tot anul cu invatatul si cand au venit simularile nu am stiut asa de multe, fiind extrem de grele mai ales cea la matematica.Mi e foarte frica ca voi lua aceleasi note si in examen. De fel, sunt o eleva foarte constincioasa, am medii doar de 9, 80-9, 85...Credeti ca notele din simulare vor fi exacte cu cele din examen?

1 răspuns:
| PumpkinDoll a răspuns:

La simulare am luat 3 la romana si 4 la mate(da, poti spune ca sunt prost)si la examen am luat 5 in amandoua si n-am invatat nimicrolling on the floor, bine...asta prin 2014, invata in continuare.