| DonMoldo a întrebat:

Am media la purtare 9 in cl. a XII-a afecteaza cu ceva bacalaureatul sau n-are nici o legatura?

10 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu are legatura cu bacul, dar e posibil sa te afecteze in functie de ce alegi sa faci dupa bac. Spor la invatat.

| ReddY25 a răspuns:

Nu corespund

| ioana748 a răspuns:

Absolut nici o legatura cu bacul.
Bafta,

| LisaJulie a răspuns:

Nu! Incearca sa o tii asa

Răspuns utilizator avertizat
| Lidia09 a răspuns:

Și-i consideri că e rău să ai 9 la purtare?

| georgcyc a răspuns:

Nu afectează

| MickeyMouse788 a răspuns:

Nu are treabă, dar 9 asta nu te mai lasa sa dai la unele functii la care alegi.

| user14antonia49 a răspuns:

Nu,nu are nicio legătură?‍♀️

| eucea?mecher? a răspuns:

Nu ar trebui să îți afecteze în niciun fel Bac-ul, ar afecta doar dacă ai vrea să te înscrii la o facultate cum ar fi Academia de poliție. Ar trebui să te concentrezi să iei o notă cât mai bună la BAC, succes!