| ___kSID a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Eu anul ăsta termin clasa a 12-a, și aș vrea să încep după vară studiile pentru a deveni mecanic de locomotivă. Am căutat ce ar trebui și unde ar trebui să mă înscriu, doar că eu nu știu când începe programul, costul total, dacă este posibil să stau la cămin și alte chestii de genul. Mă poate ajuta cineva cu informații pentru a putea începe? Cineva care cunoaște domeniul.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Trebuie sa mergi sa te interesezi acolo unde vrei sa aplici.