| pinkrose94 a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe pareri legate de Facultatea de Psihologie (Bucuresti). As vrea sa dau acolo, dar am auzit ca majoritatea se duc cu asteptari mari, iar apoi sunt dezamagiti de modul de predare, materii de umplutura...etc. M-am gandit la marketing ca la un plan B, pentru ca si el se leaga putin cu psihologia si in felul asta nu m-as detasa complet de domeniul care imi place. Stiu ca trebuie sa faci ceea ce iti place si ca nicio facultate nu e perfecta, dar nu vreau sa am apoi frustrari ca nu am luat alta decizie.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

La noi, nu numai ca nu exista facultate perfecta, nu exista facultate buna. in afara de tocit nu exista. poate in afara in tarile nordice.