| lavinia_2304 a întrebat:

Am nevoie de un rezumat a operei PUIUL
de I.Al.Bratescu Voinesti.
va multimesc.

Răspuns Câştigător
| R0nYk a răspuns:

Oameni buni nu puteti face singuri? daca va intreaba din el? ce va faceti? nu il poti face singura? daca nu ai cartea sau povestea inteleg dar daca o ai...straight face(fundalaughing?^^:X:*laughing^^)

1 răspuns:
| muteanupaulcostin a răspuns:

Oameni buni nu puteti face singuri? daca va intreaba din el? ce va faceti? nu il poti face singura? daca nu ai cartea sau povestea inteleg dar daca o ai...(funda?^^:X:*^^)

.Eu nu am cartea.