| Ea_8524 a întrebat:

Am nevoie la lb romana de o compunere, cu titlul : Viteza nu este utila. Ma poate ajuta careva?

3 răspunsuri:
| ZxPoox a răspuns:

Doamne! Cand pui o intrebare pe TPU mai uitate si mai sus. Scrie clar si cu rosu :
Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului.
Asa, acum vrei sa-ti fac compunerea si sa iei tu un 10 nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nu te poate ajuta nimeni! Pune-ti capu la contributie, nu-l mai lasa sa se afume! Ai 3 variante:
1. Incearca si singura si scrie orice iti vine in minte!
2. Mai intreaba colegi, prieteni, familie, profesori etc.
3. Cauta variante pe net.
DAR...NU ne mai pune pe noi sa-ti facem tie temele ca nu suntem dadacele tale si siteu asta nu e caietu tau de teme!
Asa ca din respect pentru site si utilizatori sterge-ti intrebarea!
Si daca ne mai intalnim pe aceeasi tema...atunci chiar va fi vorba de lene sin comoditate si lipsa de respect fata de utilizatori si nu vei mai merita sa fii ajutata in viitor. Asa ca slabeste-ne cu responsabilitatile tale, si mai pune-ti in miscare rotitele!

| adelynaa a răspuns:

Iti asa ca idee ce imi trece prin cap acum
poti sa sc despre viteza la volan
ca in ziua de azi mult dintre cei care isi iau permisul se urca la volan si baga viteza de aia de te speriilaughing
si din cauza asta se intampla multe accidente
eu acum mna ti-am dat asa ca idee despre ce sc
acum ramane la atitudinea ta despre ce vrei sa sc
:d