| r3laxX a întrebat:

Am o cunostinta care e la seral si vrea sa dea bacalaureatul dar e pe langa cu matematica.
Sunt clasa a 12-a M.I. si m-a rugat daca pot sa o ajut sa ia o nota de trecere.
Este bacalaureatul de la seral la fel cu cel din liceu?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Bacul la seral e acelasi cu cel de la zi. Daca e alt profil la seral decat mate-info, de exemplu tehnologic, atunci va fi o idee mai usor decat ca ar fi m2 iar la alt profil e m2.

| alex495 a răspuns:

Bacul este acelasi pentru toti, seral sau zi, depinde ce profil este acea persoana.

| CSDNCSF a răspuns:

Probabil este mai usor