| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

Am o intrebare :in clasa a 7 a (2010-2011) se mai dau teze cu subiect unic, teze la istorie /geografie(la alegere)si de dau simulari? as vrea sa stiu aceste lucruri eu trec in clasa a 7-a si sunt din braila (nu cred ca conteaza orasul)

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Tu in clasa a VII-a nu dai nimic! Dai doar teze la matematica si romana in sem I si in sem II. In clasa a VIII-a se schimba treaba, o sa dai teze la romana, matematica, istorie/geografie in sem I si in sem II, si in mai 2012 dai examen la romana si matematica(diferit de teze)

36 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Nuhappy. Se dau teze obişnuite, iar în clasa a 8-a, se vor da examene. De acele examene depinde foarte mult media de admitere în liceustraight face

| Glamour612 a răspuns:

Nu se mai dau draga mea:* acum s. a introdus examenul o sa iti explice multe la scoalahappy S.ar putea sa dai examenul de admitere sau sa dai examen in clasa a 8. ahappy:*

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu, nu se mai dau teze cu subiect unic, se dau teze normal mate/roamana si in clasa. a8-a vom da examene.

| AnaigroeG a răspuns:

Se dau teze normale ca pana acum pe clasa. exact ca in a 6-a si a 5-a.happy.

Si da nu conteaza orasul pentru ca in toata tara e la fel tongue

Bafta in a 7-a! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffff uh nu ai nici un stres. dai tezele normale si o sa faci si clasa a 9-a tot in generala. si la anul pe a 8-ta in ca nu situ nici eu care trec aqu ce damwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trec a 9 a si nu se mai da.Ba nu mai intimidati copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvio nu se mai dautongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a 7a nu dai teza cu subict unic si nici la geogra sau istorie decat ina 8 dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teze normale, romana si mate iar in cl a 8-a examen de admitere,
tezele cu subiect unic nu se mai dau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. se dau teze semestriale la rom, mate si doar in clasa a opta si la - ist sau geografie. Subiectele sunt facute de profesorii care predau la clasa respectiva. Prin luna mai se da un test PISA, ceva de genul. Mai vedem pana atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt an a 7-c si azi dau teza la romana sem 1 si nu stu ce o sa ne dea cine imi zice si mie plssss silvia23love struck plssss happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dai numai in clasa a-8-a romana matematica geografie sau istorie la care vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti sunteti toti se dau teze la isto sau geo in cla a 8-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai dau cu subiect unic in clasa aVII-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se da in clasa a 7a taza ci doar in clasa a 8a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine fara teze cu subiect unic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu azi dau teza la ro.tongue si din cate am inteles nu se mai da nici o teza cu subiect unic. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt 7-b avem nistre profesori de cicat ca nu intelegi nimic de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se mai dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai dau. dai teza normala mate si romana. in a 8 a dai la ist mate si rom... iar la sf dai examen sa intri la liceeu.asa este la minehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fraierelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a7a nu se mai da teze cu subiect unic
se dau teze normale dor in clasa a8a dai examen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu o sa mai dai teza unica nici la Matematica nici la Romana, o sa dai doar teze normale.Pe clasa a VIII o sa dai teza la mate si la romana si la geografie/istorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai dai nimic...eu sunt in clasa a 7 si dirigu cica nu mai dam teze cu subiect unic big grin yeee nici eu nu mai dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste mincinosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se mai dau deoarece in clasa a8a o sa dam un examen de intrare la liceu sunt vlad si sunt din onesti

| laara a răspuns:

Nu se mai da. eu am trecut acum a 9 a, si in clasa a 8 a am avut examenul de admitere... evaluarea nationala... doar la matematica si romana ieri cei de-a 7 a nu au mai dat nimic decat tezele semestriale