| buni55 a întrebat:

Am o mare nelamurire... daca ai media 5 la o materie (mate.)nu poti da bacul?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Te poti inscrie examenul de bacalaureat fara probleme!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti da bacalaureatul in caz de corigenta, in rest poti sa-l dai.

| ChrissD a răspuns:

Eu cred ca poti da bacul trebuie sa iei sub 5 media la 3 materii ca sa nu poti da bacul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai media 5 poţi DA examenul de BAC happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Ba da poţi da bac-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il dai fara probleme!(important este sa nu ai sub 5 la NICI O MATERIE)!

| BlackRaven45 a răspuns:

Dacă ai la vreo materie sub 5 nu poţi să-l dai. Dar tu ai 5 deci da, da poţi să-l dai. Îţi urez baftă!winking

| piratuu a răspuns:

Da, poti sa-l dai fara nicio problema!

| TheMasterOfAll a răspuns:

Ba da, poti da bacul. Dar cred ca ar trebui sa te pui pe invatat. Bafta!