| Liliana1525 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa ma transefer la un alt liceu, de la profil economic la stiinte sociale. Problema este in felul urmator: eu fiind la profil economic, am module, iar media lor se incheie prin iulie si nu pot sa ma duc la sfarsitul anului scolar sa cer transferul, pentru ca media mea nu s-a incheiat. Ce ar trebui sa fac? Ma pot duce si in timpul vacantei de vara sa cer transferul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cere transferul pe la sfarsitul lui august, atunci precis o sa ai situatia scolara incheiata. S-ar putea sa trebuiasca sa dai unele diferente.