| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte daca puteti sa-mi sugerati scoli unde se fac cursuri de coafor frizerie manichiura pedichiura. a facut cineva? cum i s-a parut. tarife. Arata bine? Sunt de treaba oamenii de acolo?

3 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

Si eu sunt din braila.Agricolul este unul dintre cele mai proaste licee, deci nu.laughing Sunt diverse cursuri, nu neaparat in liceu.happy cauta pe net...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt.depinde unde locuiesti.eu stau in braila si este asemenea licee.se numeste constantinescu.cum se zice mai p` la noi agricol.este un profil de estetica si igiena corpului omensesc.si din asta poti sa ajungi coafeza si ce mai iti doresti tu.mult succes sper sa gasesti ca se catiga binicel din asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt.depinde unde locuiesti.eu stau in braila si este asemenea licee.se numeste constantinescu.cum se zice mai p` la noi agricol.este un profil de estetica si igiena corpului omensesc.si din asta poti sa ajungi coafeza si ce mai iti doresti tu.mult succes sper sa gasesti ca se catiga binicel din asta