| DizzYuzzY a întrebat:

Am pierdut diploma de bacalaureat. As putea sa o refac la liceul unde am absolvit? astept raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Pai te poti duce la liceul unde ai absolvit dar iti vor elibera o adeverinta precum ca ai absolvit liceul si ai luat bacalauratul.Nu cred ca iti va elibera o alta diploma deore ce este un document unic tu poti sa incerci, poate totusi iti da o copie dar fi atenta ca din cate stiu eu copia se plateste. Bafta

| kicku_4582 a răspuns:

Da

| steamy a răspuns:

Normal mergi la liceu si vorbeste cu secretara sau cu directorulwinkingsi in putin timp se rezolvawinkingfunda?winking