| Dfghhghu a întrebat:

Am sanse de nota 9 in bac la biologie daca ma apuc acum de invtatat? Stiu deja sistemul nervos si analizatorii, trebuie sa lucrez mai mult pe aceste lectii deoarece mi se par cele mai grele.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu iti stim nivelul actual deci nu putem sa iti spunem ca da ai sanse sau nu
Eu zic atat sa tragi tare si sa nu te gandesti sa iti impui o nota precum 9! este binevenita insa daca aceasta va fi
mai sunt 3 luni pana la BAC? happy

| berges234 a răspuns:

Mai bine te gandesti cum sa faci bani mai mult decat sa pierzi timpul pentru invatat