| Snurffyx a întrebat:

Am si eu o mare dilema...acum ca am terminat clasa a VIII a, nu m-am hotarat la ce liceu sa ma duc. Aici vreau sa fac apel la cei ce sunt deja la un liceu anume (din Bucuresti) si ar fi perfect daca mi-ati impartasi si unele impresii happy
Sa va zic orientarile mele momentan :
1. clasa de mate-info sau stiinte ale naturii (de preferat cu engleza intensiv)...
2. nu vreau un liceu in care profesorii sa puna presiune pe elevi, cum ar fi sa pastreze renumele respectivului liceu
3. am media generala (clasele V - VIII) 9.94

1 răspuns:
| ItsMaxi a răspuns:

Ai o medie foarte frumoasa, hmm ce zici de cretulescu? tonita, sava, hermes ^^ sunt licee foarte bune : >.