| yan a întrebat:

Am terminat liceul in 2002 dar din pacate fara a promova bacalaureatul. stie cineva la cate materii se mai da examenul?

3 răspunsuri:
| Sebyzuq a răspuns:

Eu am dat anul trecut la 3 materi: Romana, Matematica si atreia materie era la alegere, pe profilul meu tehnician in transporturi aveam dede ales dintre: Info, Biologie, Fizica sau Chimie si am mers pe fizica si am picat. iar eu ca am picat dau numa la ce am picat adica la fizica;)
http://www.anno1777SPAM.com/index.php?i=80572

| yan explică:

Pai in anul 2002 am dat examenul de 2 ori nu l-am promovat
( in vara am cazut la obiectul meu de baza iar in toamna la mate) si dupa care de atunci am lasat-o balta, iar acum ma bate un gand sa incerc din nou( cu toate ca nu stiu daca mai am curajul sau rabdarea necesara).

| yan explică:

Mersi omule de raspuns.

Întrebări recente