| dana_9056 a întrebat:

Andrada din pariu cu viata in realitate e sora lui andrei adica dorian popa!? funda pentru raspunsul corect chair nu stiu!:O:O:O

Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nu nu are cum sa fie sora lui.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu, nu au nicio legatura de rudenie cei doi happy

| MeGustaaaaa a răspuns:

Daca pe Andrada o cheama Andrada Popa, si pe Dorian il cheama Dorian Popa, deci, subliniez, "Popa" nu inseamna ca sunt frati. Exista multi oamnei cu nume si prenume identice si totusi nu au nicio legatura de rudenie. Funda?big grin

| SanAndreasMegaFan a răspuns:

Nu adica nu(NEGATIV) nu n-are cum nu

| PuccaPuccy a răspuns:

Nu, Andrada în realitate are un frate mai mare pe nume Alex..Nu are nicio legătură cu Dorian.

| bondacel a răspuns:

Nu sunt frati dar sunt verisori am intrebat-o pe Andrada

| Marc_Alexia_1999 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu