| IonutzWoW a întrebat:

Anul scolar 2012/2013 va incepe pe data de 17.09. 2012?

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Da, asa a anuntat Ponta in dimineata asta, dar festivitatea va avea loc pe 15 septembrie.

| Elvina a răspuns:

Da.

| Elvina a răspuns:

Desigur!

| Eus3b1u995 a răspuns:

Da, tocmai sa anuntat pe Realitate TV si pe Antena 3 big grin, Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| samysamy a răspuns:

Am auzit niste zvonuri si intr-adevar asa au anuntat si la posturile de stiri. Se pare ca totsui nu sunt atat de egoisti incat sa ne fure o saptamana pe care o avem de drept si au decis si ei, in sfarsit, sa faca un lucrul bun si sa ne de-a de la ei 2-3 zile. Sunt multumit bravo lor big grin

| teotaur a răspuns:

Salut
Da. Super!

| gabryelm3 a răspuns:

Da

| lucigabi a răspuns:

Da mai mult ca sigur!

| kibiusa99 a răspuns:

Da

| costin7 a răspuns:

Da, scoala va incepe pe 17.sep.2012 (17.09.2012). totul este scris aici: ...-10007407. Funda?