| blade10 a întrebat:

As vrea sa intreb cat dureaza ( aprx ) sa citesc amintiri din copilarie intreg romanul. ( trebuie sa citesc pana saptamana viitoarea, dar vreau sa o termin in astazi. )

Răspuns Câştigător
| GlitterF a răspuns:

Cam 3-4 ore, mie atat mi-a luat (cu mici pauzehee hee)

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai daca citesti fara sa te opresti,in continuu, o termini pana diseara, ca e scurta.

| PuFuLeTe a răspuns:

O termini intr-o zi! Nu e chiar asa de lunga!big grin Fundita te rogg :X

| blade10 explică:

Sunt a 7 a. mersi pentru raspunsuri :*

| WoXGames a răspuns:

Intr-o zi vrei sa-l termin? Doamne... nu stiu sigur in cat timp, ce clasa esti de trebuie sa-l citesti?