| Loredana_4793 a întrebat:

As vrea sa intru la facultatea de psihologie, dar nu stiu pe ce profil, pe psihologie-pedagogie sau sociologie-psihologie.Sunt clasa a 12 anul acesta si as vrea sa imi fac o parere desprea aceste 2 facultati.Ms.Pup!

Răspuns Câştigător
| Andra_3863 a răspuns:

Am si eu un prieten care vrea sa intre la psihologie. Am inteles ca la psihologie-pedagogie te poti angaja ca[virgula laughing]cadru didactic sau psiholog, pe cand la sociologie-psihologie doar ca psiholog.happy

Cam atat stiu eu.Il voi mai intreba.happy

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Facultatea de psihologie o cam faci degeaba.