| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit ceva despre greva la scoala, daca da spuneti-mi si mie...

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de oraş/judeţ şi de fiecare profesor în parte din ce sindicat face parte.
De pildă dacă e din FSLI (de unde-s majoritatea) va face grevă dar dacă e din "Cartel Alfa", de pildă, e posibil să vină la ore.
Cel mai bine întrebi directorul şcolii sau secretarele că alea ştiu mereu tot big grin

| bombo9 a răspuns:

Da am auzit de greva...cik ar face in vacanta d Paste si ne-ar mai da 1 saptamana in +