| Shery a întrebat:

Aveti citate preferate din carti, filme sau piese de teatru? Puteti sa imispuneti cateva? Incep eu:
"What's in a name? That which we call a rose by any other name would smell as sweet!" (W. Shakespeare)

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. La mulţi ani!
,, Dar eu sărac fiind, nu am decât visele mele, pe care le aştern la picioarele tale. Păşeşte uşor deoarece calci pe visele mele."
O zi frumoasă. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Meinfuhrerdany72572,
Ce este aşa stupid la răspunsul meu?
Este un citat foarte profund, dacă meditezi asupra lui.
Câtă invidie...

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Shery,
Îţi mulţumesc frumos pentru apreciere. Eu îl ador. Este scris de William Butler Yeats.
O zi frumoasă happy!

pa, pa.

| Shery explică:

@ÉrotiqueConseils: Nu mai e stupiduhee hee mie mi-a placut happy de unde este?

| schlau a răspuns:

''. este un punct matematic intr-o circumferinta infinita, adica nimic''-Jules Verne