| iulya_9118 a întrebat:

Aveti idei cum sa copiati la examen?big grincei cr sunteti acum cl a8-a sau cl a9-a cum ati copiat anul trecuthappy. spuneti-mi si mie niste metode de copiat la examentbig grin

Răspuns Câştigător
| nRs93 a răspuns:

Metoda pe care am folosit-o eu in clasa a8a a mers. Eram primul pe lista din acea sala si stateam in prima banca si vorbisem cu cativa de la mine din clasa, si ieseau mai inainte sa se termine examenul si imi lasau ciornele pe banca. laughing

4 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Nu te mai chinui, pentru ca nu cred ca vei reusi oh go on. Asa ca cea mai buna metoda este de a invata! Decat sa te prinda la copiat si sa pici examenul, mai bine invata!

| tpuu a răspuns:

B d. bine zis @Alex. am auzit ca se vor pune camere. si greu daca poti copia.

| alex_5091 a răspuns:

Daca se copiaza,o belesti la liceu,mai bine invata, si nu te culca pe o ureche happy

p.s., nu se pun camere de filmat? laughing)

| Athykzx a răspuns:

Asa e cel mai bine, trebuie sa inveti.