| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva cartea "Explicandu-i fiicei mele...economia"? Ce parere aveti, este folositoare? Ce v-a placut cel mai mult la ea? Ce nu v-a placut?

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

Este o carte interesanta care cuprinde mai multe domenii, isotrie, economie si in special dezvoltare de sine.

Am citit-o pe sarite in format PDF. Mi-a placut exprimarea si diversitatea subiectelor autorului André Fourçans, deci nu am ce sa ii reprosez...