| RecycleBin a întrebat:

am 14 ani si am trecut in clasa a VIII-a.peste un an intru la liceu si as vrea sa va intreb, pe cei care stiti ce ore se fac la:profilul real, profilul uman, profilul stiinte ale naturii si profilul social. m-ar interesa profilul stiinte sociale.merci mult. dau funda:-x

Răspuns Câştigător
| Nimic special a răspuns:

Real - matematica -informatica
Uman - Lb. romana, latina si alte limbii [filologie se num profilul ]
la uman sunt stiintele sociale => se face : lb straine, geog, istorie ...mai putin mate]
la stiinte ale naturii : chimie, biologie, fizic [se manank pe painelaughing ]big grin. Sper ca te-am ajutat, daca mai ai vreo nelamurire trimite`mi un msj pe privatwinking.

1 răspuns:
| Boo a răspuns:

Si eu am intrat acum cls 9 la stiinte sociale... Teze dai la Romana, Istorie/Geografie [la alegere], Engleza si cate una din specializari pe fiecare an: in clasa a IX-a dai la Logica teza, Psihologia e intr-a zecea, Economie intr-a 11-a si Filosofie in ultimul an.