| anonim_4396 a întrebat:

am auzit ca s-a afisat rezultatele de admitere la liceu. Imi puteti da si mie un site unde pot vedea?

Răspuns Câştigător
| anonima_2498 a răspuns:

Astazi la 15:30 se face repartizarea, si azi sau maine va fi afisat pe site, apoi in scoli. Dupa acea, cred ca luni trebuie sa te duci sa te inscrii cu dosarulhappy
succes sa intri unde vreihappy

9 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Nu s-au afisat, abia acum se face repartizarea. Se vor afisa maine dimineata sau in noaptea asta pe site-ul ministerului.
Poate va intereseaza: rezultatele vor fi preluate si pe www.admitereliceu.ro, unde exista si un forum dedicat iar candidatii admisi isi vor putea completa un profil personal pentru ca viitorii lor colegi sa-i cunoasca mai bine. Daca va place ideea dati mai departe linkul!

| 2l3xandra a răspuns:

Nu cred ca pe 5 se afiseaza in scoli...pe 5 trebuie sa mergem sa ne inscriem la liceul la care am fost repartizati...cu dosar

| alina* a răspuns:

Rezultatele se afiseaza de pe 3 iulie pana pe 6 iulie.pe edu si in scoli.big grin

| alexa_4015 a răspuns:

Nu nu s-au afisat se afiseaza doar in 3 iulie in 2 se face compiuterizata adiak se alege iar pe 5 cred se afiseaza in skoli! sa afisat doar lista cu mediile de admitere!

| beibiii a răspuns:

Rezultatele se vor afisa prima data pe internet pe site-ul www.admitere.edu.ro in data de 1 iulie 2010 (joi) dupa ora 17:00

| Mafioata_4112 a răspuns:

La noi sau facut de mult repartizarile si treburile alea cu dosaru :O