| BeatriceMaria98 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru. Sunt plecata din tara de o saptamana, ieri trebuiau sa iasa rezultatele cu canditatii respinsi si admisi la Facultatea de Limbi Si Literaturi Straine din cadrul Universitatii Dimitrie Cantemir. Problema este ca nu s-a afisat nimic pe site iar eu nu sunt in tara. Nu stiu ce sa fac sad

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai relax. Intri sau nu intri, nu o sa schimbe rezultatul daca afli cu o saptamana mai tirziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni si intrebi. Sau rogi pe cineva sa dea o fuga la facultate. Desi mi-e greu sa cred ca nu exista o lista pe internet.

| zyxelcool a răspuns:

Suna la Secretariatul Universității și explică-le problema și o să îți comunice dumnealor rezultatul?