| Mihai_Farcutiu_1996 a întrebat:

am o intrebare, am dat teza in semestrul 2, iar acum profesoara a spus ca ne da test din toata materia parcursa pe timpul anului scolar(si din semestrul 1 )...Are dreptul sa dea lucrare de control din TOT ce am facut? E mai greu decat o teza...

Răspuns Câştigător
| Cocacola121 a răspuns:

Da, noua ne-a dat teză și din anul anterior straight face m-am chinuit mult, dar sigur nu ba fi greu happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 50cent50 a răspuns:

Da are dreptul dar poate ca ati suparat-o si a zis asa ca sa va sperie