| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Buna. Am o intrebare, cei care stiti despre facultatea de arte din Cluj, UAD, la specializarea pedagogia artei. Se da in general admitere sau se intra cu dosar cu desene si interviu?
Sunt pe a 12 a si as vrea sa stiu macar cate ceva Pt anul viitor. Multumesc multtt

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Admiterea are diverse forme, printre care, care mentionata de tine, pe baza de dosar. Forma de admitere se afiseaza pe site-ul facultatii care te intereseaza. Nu ai gasit? In cazul in care forma de admitere este pe baza de dosar, eu cred ca ar trebui sa te pregatesti din timp. Cel putin la ahitectura, asa este. E nevoie de timp pentru a finaliza mapa cu desene.

Întrebări recente