| Justdreams a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu bacul. Ce credeti ca este mai important sa invat la opere caracterizarea unui personaj sau relatia dintre doua personaje. Eu am invatat relatie.Dar mai am romanele si imi este frica sa nu pice caracterizare ca nu stiu nici una. Daca o sa pice caracterizare si scriu relatie are ceva? Ma gandesc ca a picat la simulare relatie si nu mai are cum sa pice acum. In plus,mai am de invatat Dacia literara,Rugaciune, Chirita in provintie, Umbra lui Mircea.La Cozia, credeti ca e posibil sa pice prostiile astea ca nu mai am timp sa le invat.

1 răspuns:
| imposiblegirl a răspuns:

Noua ne-a spus profesoara de romana ca la filo e cel mai posibil sa dea relatie intredoua personaje pentru ca e mai greu.
la mate info decat caracterizare daca ar da.