| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Bună.Am o Întrebare, maine se începe facultatea. Ce se întâmplă în prima zi? Trebuie sa ne prezentam sau ce se întâmplă prima zi? Multumesc.

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Pai cei de anul 1 sunt preluați de îndrumătorul de ani, le sunt prezentați profesorii, sălile de curs, orarul etc. Asta din ce știu, fiindcă în fiecare an am tras chiulul la festivitatea de deschidere. Plus ca atunci încep sa se facă bisericile și sa îți cunoști colegii și sa îți faci prieteni de mers la cafea

| danbnz a răspuns:

Te duci pana acolo si intrebi la secretariat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se tine deschiderea unde vorbește decanul etc. Apoi cei de anul 1 sunt rugați sa rămână pe loc ca sa se găsească grupele. La noi asa a fost. După ne-am cunoscut, am fost sa facem rost de orar, am fost sa bem un suc. De marți te duci la cursuri si ii vezi pe toți. Anii de facultate sunt frumosi dacă te integrezi și nu refuzi ieșirile cu colegiilaughing