| Trucker5 a întrebat:

stie cineva cum este la liceul Traian Vuia din Tg. Mures, mai exact la profilul tehnician transporturi sau electrician electronist auto? se face ceva scoala, e greu? am vazu k ultima medie a fost cam de 4.50 - 5 deci banuiesc ca e slabut. e cineva de acolo?

1 răspuns:
| Csm_Chelu_1992 a răspuns:

Eu zic ca faci degeaba acel profil, uite ca eu am terminat de aproximativ 5 luni scoala pe profilul de tehnician transporturi si nici pana acum nu am gasit macar un post ocupat de asa ceva, nu sunt, si app eu sunt din constanta si stau langa port, mai ales tu din mures, indreapta'te spre ceva ce se cauta