| EvaTramell a întrebat:

Am o intrebare. VReau sa stiu la ce foloseste acest program " Registry Mechanic "? >Multumescbig grin<

1 răspuns:
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Este un program ce repara registrii.Acesti reg sunt componente ale windowsului si ale programelor.Pentru ati rula bine sistemul de operare trebuie sa faci macar la o luna o scanare de virusi, registrii si defragmentare.Aceastea ajuta foarte mult la cum ruleaza calculatorul.Si ce mai zic : mai trebuie si unitatea stearsa inauntru de praf si impuritati.
Asa ca daca ai programul ala full dai o scanare completa.