| Marta123gh5 a întrebat:

Buna! Am șanse sa intru la Facultatea de Psihologie (UAIC) cu media 6, 23, in sesiunea din Septembrie?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La facultățile de genul este bătaie mare, deci mediile sunt foarte mari și pe ultimele locuri de regula se intră cu peste 8, deci șansele sunt spre 99% să nu intri.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cam micuta media.

| 1234568807 a răspuns:

Cu o medie asa mica, nu vad ce sanse ai, de la mici spre neexistente avand in vedere concurenta, cu o asa medie o sa fi data din prima la o parte

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu prea din pacate, dar poti spera.