| MeyCara a întrebat:

am si eu nevoie de parerile voastre. In iunie trebuie sa dau examen de sfarsit de clasa a 8a, cei care l-ati dat, imi puteti spune si mie cum vi s-a parut, greu, usor, dar si la matematica si romana. Va rog, moooor de frica!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Depinde cat de mult ai invatat. daca ai invatat si sti iti va parea foarte usor, dar daca nu inveti va fi foarte greu. Nu trebuie sa iti fie frica pnetru ca nu iti taie nimeni capul. Gandeste-te ca e doar un test pe care il dai la scoala si gata.
Legat de ce a spus fata de mai sus nu vad ce importanta are daca exista sau nu camere. Adica da are importanta daca vrei sa copiezi dar sincer nu stiu daca se merita riscul

1 răspuns:
| JustForFewSeconds a răspuns:

In aceeasi situatie ma regasesc si eu! Dar unele persoane cunoscute mi-au spus ca nu a fost greu deloc, subiectele cam usore si nu au avut nici un stress! Dar am auzit ca anul acesta vor fi camere de supraveghere... ceea ce nu stiu daca e adevaratstraight facestraight face sper sa nubig grin