| Andreea_8062 a întrebat:

Am si eu nevoie de un referat despre progresia armonica la matematica.Am cautat pe net dar nu am gasit nimic.Ma puteti ajuta cu niste informatii? multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Referat la matematica?
hmm asta e ceva nou pentru mine. oricum trebuie sa il faci singura ca de aceea mergi la scoala.
daca dupa nu stiu cati ani de scoala si de studii nu esti capabila sa faci un referat atunci ai o problema.
mai lasa internetu si messengerul, facebook si hi5 si invata ca de alea ai timp dupa aia.

Întrebări recente