| Just Kiddin' a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare big grin.
Imi place foarte mult fizica si chiar cred ca ma descurc cat de cat la ea. Sunt cea mai buna si clasa si printre primii din judetul meu. Acum am trecut in clasa a 11-a si nu prea stiu la ce facultate sa merg. As vrea la Politehnica la Bucuresti la Optica si Optometrie, dar nu cunosc pe nimeni care sa fie student acolo.
Este careva dintre voi student la Optica si Optometrie? Sau cunoasteti pe cineva care face facultatea asta sau a terminat-o?
Puteti sa-mi dati mai multe relatii, va rog frumos?

Multumesc mult!

Sa aveti o zi buna!

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92

| danubia a răspuns:

Raspunsul meu este unul neobisnuit, poate. Nu stiu sa iti dau date sau informatii, acestea le poti gasi la departamente de educatie, pe sieturi oficiale, nu-ti decide viitorul lasandu-te influentata de flacareli forumiste. Ceea ce doresc sa iti transmit este inraurirea divina cere se te ghideze in orice hoatarasti. Apropie-te de Dumnezeu si el iti va arata drumul, conecteaza-te la canalul alfaomega.tv si vei intelege singura despre ce iti scriu aici. Succes si Domnul sa te ajute.