| Trix_4411 a întrebat:

Sambata, pe 19 martie, am olimpiada de educatie tehnologica, proba practica si nu am nici cea mai vaga idee despre ce mi-ar putea da. As dori sa gasesc niste subiecte sa lucrez. ma ajutati?
Fundita puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes :X

4 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Pe internet cauta pe saitul www.clopotel.ro au acolo teste; cartii pentru scoala

| claudiea79 a răspuns:

Cauta pe net scrii educatie tehnologica pe google si gasesti

| raluca_2332 a răspuns:

In primul rand ce cls esti?
La a5a: da de facut un tablou sau o felicitare din carton si seminte
La a6a: da de facut un tablou sau o felicitare din obiecte facute din lem gen carton colorat si betisoarebig grin
La a7a: da de facut ceva cu cauciucul si cabluri
La a8a: ceva cu un bidon sa faci nu stiu ce de aprins becu sau chestiiwinking...
Deci stiu ca anul asta se organizeaza la mine in scoala si profa ne'a aratat materialelewinkinghee hee