| adolescentisimo a întrebat:

Buna happy. Am si eu o intrebare: stie cineva ce examene trebuie sa dau pentru a ma transfera la un alt profil, filiera, specializare tinand cont ca sunt clasa a9a?

2 răspunsuri:
| anilatacardnaxela a răspuns:

Trebuie sa dai niste diferente (teste ) la materiile de baza, la care se dau teze la profilul respectiv. De exemplu daca te muti la mate-info, dai teste la mate, informatica si alegere dintre fizica, chimie si biologie. Daca te transferi la filologie, trebuie sa dai la istorie, latina, si poate romana. happy

| Jaguarul1998 a răspuns:

Nu trebuie sa dai examen.