| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Am suferit prea mult la o anume scoala. mi-a facut viata un Chin.Parintii mei vor sa ma mute, iar eu la fel. nu mai pot sa stau unde sunt acum nici macar o saptamana in plus... imi spune-ti procedurile necesare unui transfer? Se poate face transferul si-n timpul anului scolar? fundita

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Citeste aici :
http://www.colegiulgoethe.ro/....../index.php
dar zii...dc vrei sa te transferi? nu te intelegi cu colegii?

2 răspunsuri:
| User26 a răspuns:

Da se poate realiza si in timpul anuluiwinkingpai trebuie sa-ti depui actele la scola(liceul)respectiv si gatawinking fundita?

| JaneEyer a răspuns:

Dupa ce s-a facut catalogul, ceea ce ar fi anormal tocmai pentru al II-lea semestru, este mai greu sa te muti...Iti trebuie niste dosare, nu sunt sigura ce dosare.Dar de ce e un chin la tine la scoala? Poti sa-mi zici si mie pe privat? Si la mine e rau dar nu pot sa zic chiar un chin.Mie imi place oarecum clasa mea...